kapela
písničky & video
kalendář akcí
fotoarchiv
nabídka
nabídka
(ke stažení v PDF)
e-mail
 
ubytování
v MikulčicíchDobrý den!
Zdravíme všechny, u kterých jsme v minulém školním roce byli a těšíme se na všechny, kteří si nás pozvou v kalendářním roce 2016 !

Dovolujeme si Vám nabídnout VÝCHOVNÉ KONCERTY VE STYLU COUNTRY I FOLKU, a to s rozlišením pro děti i studenty všech věkových kategorií, tedy od mateřských škol až po maturanty.

Koncerty jsou realizovány zvlášť pro MŠ + I.stupeň, II.stupeň, střední školy. Vždy záleží na počtu dětí ve škole a kapacitě prostoru, kde se koncert odehrává. Pokud je škola malá, hrajeme pro všechny stupně najednou a program všech koncertů je přizpůsoben tematicky pro všechny věkové kategorie. Žáci jsou aktivně zapojováni do koncertu a spolupráce se skutečně daří.

KONCERT č. 1 (mateřské + základní školy + střední školy ve stylu country)
který Vám nabízíme, je průřezem hudby od country, bluegrassové, trampské až po dnešní písničkáře a skladatele písní pro děti. Z oblasti zakládajících členů country a bluegrassu se mluví o B.Monroevi, B. Dylanovi, z české scény potom o Zelenáčích, Fešácích. Nelze opomenout jména Michal Tučný, Zdeněk Rytíř, Honza Vyčítal, Petr Spálený, Robert Křesťan

Všechna tato a mnohá další jména a hlavně jejich písničky jako Báječná ženská, Za chvíli už budu v dáli, Není nutno a Dělání, Tři čuníci nebo Severní vítr, Panenka nebo Veď mě dál, zazní během 50-ti minut, a to jak pro 1.stupeň, který je vstřícnější a ještě rád spolupracuje, tak i pro stupně vyšší, tedy i pro školy střední, jak v angličtině, tak samozřejmě i česky (většinou!)

Seznámení s nástroji: housle, mandolína,elektrická mandolína, banjo kytara, banjo, foukací harmonika, grumle... vždy něco o jejich historii a způsobu hry na ně.

KONCERT č. 2 (základní školy + střední školy ve stylu country)
je koncipován tak, že plynule tematicky navazuje na koncert č.1 a seznamuje posluchače s legendami Divokého Západu (Jesse James, Jim Bridger...) se životem kovbojů a hledačů zlata styly: moderní country, irská lidová hudba, gospel, užití country hudby ve filmu. Samozřejmě se myslí i na nejmenší (Buráky, Poslední kovboj, Krávy, Ruty šuty, Bedna od whisky, Můj děda bejval blázen...)

KONCERT č.3 (mateřské školy ve stylu pohádkové písničky)
Koncert pro mateřské školy, který se skládá z písniček z dětských filmů a pohádek, mluvené slovo
je k hudebním nástrojům, zvuky + pohyb, od Travičky zelené až po Kdybych byla vlaštovkou…

KONCERT č.4 (základní školy + střední školy ve stylu folku)
který Vám nabízíme, je založen na vývoji a rozmachu českého folku od trampské hudby až k legendám jako jsou bratři Ryvolové, Wabi Daněk, Karel Plíhal

KONCERT VÁNOČNÍ (kombinace koncertu č.1 spolu s vánoční tematikou)
který sklidil v minulých letech velký ohlas, je opět složen z vánočních skladeb a koled českých, moravských, amerických a ostrovních. Všechny skladby s vánoční tématikou jsou v countryovém duchu (Vrba košatá, Chtíc aby spal, Jingle Bells - Rolničky, Ryba rybě, Veselé vánoce, The Silent Night - Tichá noc….)
 


Skupina Countrio pochází z Hodonína a již desátým rokem hraje tyto koncerty po celé ČR pro všechny druhy škol.

Skupina vystupuje VE STYLOVÉM OBLEČENÍ.

Vlastní ozvučení umožňuje realizovat koncert V TĚLOCVIČNÁCH, JÍDELNÁCH, KULTURNÍCH DOMECH,
ale i venku na hřištích a školních atriích a zahradách.


DÉLKA POŘADU: 50 minut

CENA: 50,- Kč na žáka (zahrnuje i cestovné).

Nabízíme též kombinaci výchovného koncertu s dětským karnevalem, vystoupení jako součást školní akademie
nebo večerní koncert pro rodiče, popřípadě i večírek pro pedagogické pracovníky ke Dni učitelů nebo závěr školního roku ve formě několikahodinové zábavy.


KONTAKT: Mgr. Lubomír Krobot • mobil: 608 963 686 • e-mail: countrio@countrio.cz

Mgr Lubomír Krobot
696 19 Mikulčice 296
podnikatel je evidován v Registru živnostenských podnikatelů-IČ 67001441


Podívejte se na nás: www.countrio.cz a www.bandzone.cz/countriohodonin

Nebojte se, zatím byli všude nadšeni a spokojeni.
Přejeme hezký den a těšíme se na Vás!